D Majestic Hosted By Tcl Home 3191 Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
D Majestic Hosted By Tcl 3191 Pangsapuri *

D Majestic Hosted By Tcl Home 3191 Kuala Lumpur

376 Jalan Pudu, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
D Majestic Hosted By Tcl Home 3191 terletak 10 minit memandu ke Tokong Thean Hou dan menawarkan penginapan dengan Wi-Fi di seluruh kawasan hartanah. Hartanah ini terdiri daripada 1 bilik tidur dan dapur kecil.
Pangsapuri ini terletak di daerah Bukit Bintang di Kuala Lumpur dan 3 km dari pusat bandar. Kelab Diraja Selangor berada dalam jarak 25 minit berjalan kaki dan stesen metro Pudu terletak sekitar 650 meter jauhnya. Yuet Sum Hin Vegetarian Restaurant dan BBQue Bar boleh didapati dalam jarak 450 meter dari pangsapuri D Majestic Hosted By Tcl Home 3191.
Hartanah ini juga mempunyai 1 bilik mandi.
Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah berada dalam jarak memandu selama 36 minit, dan perhentian Times Square berjarak 50 meter jauhnya dari hartanah. Para tetamu di pangsapuri D Majestic Hosted By Tcl Home 3191 boleh menikmati sebuah kolam renang persendirian.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Penyaman udara
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 32 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 2.1 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • WiFi percuma
  • Tempat letak kereta
  • Stesen pengecas kenderaan elektrik

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Penyaman udara

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: dari 08:00 hingga 12:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Sa 4 Jul
Ah 5 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur